Çalışma Saatleri ve Fiyatlar Ne zaman açık? Hizmetlerin maliyeti nedir? İndirim şartları neler?

Feza Gürsey Bilim Merkezi, haftanın 7 günü, yıl boyunca açıktır. Biz Ankara’da, Altınpark’ta, İrfan Baştuğ Caddesi No:154’te bulunuyoruz. Yol tarifine (ya da bir harita) ihtiyacınız var mı?

Açılış Saati Feza Gürsey Bilim Merkezi

Haftanın her gününde 09:00-18:00 Yaz aylarında ve tatil günlerinde değişiklik yapılabilir. Ziyaretinizden önce burada tekrar kontrol edin.

Fiyatlar

Bireyler ya da kişi sayısı 20’den az olan gruplar için, giriş fiyatları şu şekildedir:Sadece Bilim Merkezi Sadece 7D Film Bilim Merkezi + 7D Film
Yetişkin 7 TL 7 TL 10 TL (Kazanç 4 TL)
İndirimli(Öğrenci, Öğretmen ve Emekli) 5 TL 5 TL 7 TL (Kazanç 3 TL)
Aile (en az 4 kişi) 5 TL 5 TL 7 TL (Kazanç 3 TL)
Bebek (6 yaş altındakiler) Bedava
Üyeler Bedava %50 İndirim Üye olmanın tüm avantajları hakkında bilgi edinin

Fiyatlar ve saatler değişebilir. Tüm fiyatlara KDV dahildir. Lütfen dikkat: Engelli bir kişiye eşlik eden refakatçiler ücretsiz kabul edilir.

Otopark

Feza Gürsey Bilim Merkezi'nin de içinde bulunduğu Altınpark’ta, giriş kapılarındaki otoparklar, araç başına 7,00 TL. Buraya toplu taşıma ile gelin ve otopark ücretinden tasarruf edeceğiniz gibi, çevreyi kurtarmak için de yardımcı olun! Yönlendirmeye ihtiyacınız var mı?

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Yakında, ziyaretiniz sırasında ücretsiz elektrikli araç şarjı! Şarj istasyonu kurulması için çalışmalarımız devam ediyor.

Topluluk Erişimi

Engelli ziyaretçilerin refakatçileri ücretsiz olarak kabul edilir. Eğer engelli, düşük gelirli kişilere hizmet veren, kar amacı gütmeyen bir hayır kurumu iseniz, önemli indirimler tek tek ziyaret ederek ya da bir grup olarak yardımcı olmak için kullanılabilir. Daha fazla bilgi ister misiniz?

Nasıl tasarruf edebilirsiniz?

Feza Gürsey Bilim Merkezi'nde tasarruf etmek için en iyi yol üye olmaktır - genellikle sadece 2 ziyarette kendini amorti eder! Üye olarak serbest giriş, yarı fiyatına 7D Sinema filmleri ve daha fazlasına ulaşın! Ayrıca Üyelikler, doğum günü veya herhangi bir hediye arayışı için büyük bir fırsattır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi alın veya kaydolun !

Bir grup halinde mi geliyorsunuz?

Eğer bir üyelik sizin için uygun değilse, arkadaşlarınız, aileniz, sınıfınız ya da kuruluş ile gelenlere tasarruf kolay ...! Eğer 20 ya da 120 kişilik bir grup olursanız, grup indirimlerine göz atın!

Dolap var mı?

Çanta ve kıyafet asabileceğiniz dolaplar, binanın girişinde solda bulunur. Dolap kullanmanın bir maliyeti yoktur.

Bir banka ATM makinesi var mı?

Feza Gürsey Bilim Merkezi'nin de içinde bulunduğu Altınpark’ta, İrfan Baştuğ Caddesi girişinde bir banka ATM makinesi bulunmaktadır.